مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ: “هیچ چیزی برای اعلام” در بالقوه ایکس باکس دستی وجود ندارد


سارا باند، رئیس ایکس باکس اخیراً در مورد تعهد این شرکت به “نقشه راه نسل بعدی” و انجام “بزرگترین جهش تکنولوژیک رو به جلو” در یک نسل صحبت کرده است. او همچنین “عناصر هیجان انگیز” را برای سخت افزار در این فصل تعطیلات کنایه زد. این می تواند نشان دهنده یک به روز رسانی احتمالی میان نسلی برای Xbox Series X/S باشد. البته سوال بعدی الزامی است. در مورد امکان Xbox handheld چطور؟

گزارش‌های مشابه به سال 2016 برمی‌گردد، زمانی که رابی باخ، رئیس سابق ایکس‌باکس ادعا کرد که برنامه‌ای وجود دارد، اما گفت که مایکروسافت پهنای باند آن را ندارد و تصمیم گرفت بر روی ایکس‌باکس 360 تمرکز کند. فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ، پس از لایک کردن تعداد زیادی توییت درباره یک موضوع، پاسخ داد: من یک طرفدار پر و پا قرص هستم، اما چیزی برای اعلام ندارم. ”

با این حال، او به بازیکنان اجازه می داد در زمان های خاص به بازی های او دسترسی داشته باشند. “احساس می‌کنم که داریم از کارهایی که نینتندو در طول سال‌ها با سوییچ انجام می‌داد یاد می‌گیریم. آنها در این کار عالی بوده‌اند. بنابراین وقتی به Steam Deck، ROG و Legion Go خود نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم که یکی از طرفداران پر و پا قرص شوید. فضا.

ما مشاغل واقعی داریم. یکی از نقاط ضعف تجربه ROG و Lenovo [Legion Go] پنجره ها. چگونه ویندوز ورودی کنترلر را روی صفحه‌های کوچک ۸ اینچی یا ۷ اینچی فقط در آن نوع DPI کنترل می‌کند. این یک نقطه طراحی واقعی برای تیم پلتفرم ما برای همکاری با ویندوز برای بهبود بیشتر تجربه است. این به طور کامل از Xbox handheld پشتیبانی نمی‌کند، اما مایکروسافت نیز به آن علاقه نشان داده است.

در حال حاضر، به نظر می رسد که تیم سخت افزار ایکس باکس در حال بررسی انواع مختلف سخت افزار است. من بسیار به کاری که تیم سخت افزار ما انجام می دهد، نه تنها در سال جاری، بلکه در آینده نیز افتخار می کنم. [We’re] ما در مورد ایجاد سخت افزاری که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد سخت افزارمان به گیمرها بفروشد، جدی هستیم. این یک رهاسازی خلاقانه برای تیم سخت افزار ما است و ما واقعا مشتاقانه منتظر آن هستیم. ”

احتمالاً در ماه های آینده بیشتر در مورد آن برنامه ها یاد خواهیم گرفت. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید