Microsoft Flight Simulator تپه‌های شنی را با دستگاه‌های پرنده پروازی به صورت رایگان گسترش می‌دهد


شبیه ساز پرواز مایکروسافت گسترش جدیدی با همکاری فیلم های آینده وجود خواهد داشت Dune: قسمت 2. این افزونه که امروز به صورت رایگان راه اندازی می شود، بازیکنان را به دنیای خشن Arrakis منتقل می کند. بازیکن است تپه های شنی در هواپیمای نمادین محیط، Ornithopter، آسمان Arrakis را کاوش کنید.

به بازیکنان کنترل دستگاه بال زدن رویال آتریدیس داده می‌شود، یک نسخه ویژه با کارایی فوق‌العاده از دستگاه معمولی بال زدن، و بازیکنان می‌توانند هنگام کاوش در تپه‌های شنی آراکیس از شتاب سریع، سرعت بالا و مانور دقیق آن بهره ببرند. من میتوانم.

این بسط دارای سه آموزش است که به بازیکنان یاد می دهد چگونه در هواپیمای جدید خود بلند شوند، فرود بیایند و سقوط آزاد کنند. پس از تکمیل آموزش، بازیکنان می توانند شش فعالیت جدید را انجام دهند: پنج آزمایش زمانی و یک ماموریت نجات شامل یک طوفان شن عظیم.

شبیه ساز پرواز مایکروسافت در رایانه شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S موجود است. این بازی امسال برای یک به‌روزرسانی بزرگ تنظیم شده است که مسیرهای شغلی جدید و گزینه‌های گیم‌پلی بیشتری را برای عنوان به ارمغان می‌آورد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید