مایکروسافت در مورد عناوین Call of Duty آینده در Game Pass – شایعه بحث می کند


تعطیلی استودیوی Tango Gameworks، Arkane Austin و Alpha Dog توسط مایکروسافت (استودیوی Roundhouse با ZeniMax Online Studios ادغام شد) یک شوک برای صنعت بود، به خصوص پس از اخراج در اوایل سال جاری. چیزهای زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها بود، از جمله دفعه بعد. ندای وظیفه، بر اساس گزارش‌ها، بحث‌هایی در مورد اینکه آیا بازی و نسخه‌های بعدی این سری باید در Game Pass توزیع شوند، وجود دارد.

تام وارن از The Verge گزارش می دهد که این بحث “مدتی است که در داخل کشور ادامه دارد.” نگرانی آشکار این است که Game Pass درآمد سرویس جدید را پایین بیاورد. ندای وظیفه معمولا ارائه می شود.جلوترش رو نگاه نکن فراخوان جنگ مدرن 3، همچنان در نمودارهای فروش خوب عمل می کند (و احتمالاً به درآمد بازی مایکروسافت در سه ماهه مالی گذشته کمک کرده است).

اما این همه ماجرا نیست. طبق گزارش‌ها، این شرکت در حال بررسی افزایش قیمت بیشتر Game Pass Ultimate است. اینها “فقط ملاحظات” هستند اما می توانند آینده شما را تعیین کنند. ندای وظیفه عنوان Game Pass “بیشتر نسخه ها”. مورد دوم به طور بالقوه نشان می دهد که به Xbox Game Pass Core نمی آید. دیابلو 4.

نمایشگاه بازی ایکس باکس مایکروسافت در تاریخ 9 ژوئن برگزار می شود و شایعه شده است که بازی های بعدی در آنجا معرفی می شوند. ندای وظیفه (گویا Call of Duty Black Ops: Gulf War (از Treyarch). در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید