مایکروسافت قراردادی 10 ساله برای آوردن بازی Call of Duty به پلتفرم نینتندو امضا کرد


پس از فاش شدن او پیشنهاد داده بود که قرارداد 10 ساله خود را با سونی حفظ کند ندای وظیفه با پلی استیشن، مایکروسافت تعهد مشابهی را به نینتندو تایید کرده است. فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ، در توییتی اعلام کرد که این فرنچایز شوتر 10 سال پس از خرید اکتیویژن بلیزارد بر روی پلتفرم‌های نینتندو در دسترس خواهد بود.

«مایکروسافت ندای وظیفه از طریق ادغام مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد کینگ به نینتندو پیوست. مایکروسافت متعهد است که بازی های بیشتری را برای افراد بیشتری ارائه کند.او همچنین تایید کرد که این شرکت به عرضه خود ادامه خواهد داد ندای وظیفه در Steam، همراه با انتشار پس از خرید آن در Xbox.

علیرغم تایید این قرارداد توسط رگولاتورهای برزیل و عربستان، سازمان رقابت و بازار بریتانیا و کمیسیون اروپا به شدت تحت نظارت قرار گرفته‌اند. همچنین شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده ممکن است شکایت های ضد انحصاری را برای جلوگیری از این خرید ارائه کند. گزارش بلومبرگ می گوید مایکروسافت مایل است در دادگاه حاضر شود. منتظر بروزرسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید