مایکروسافت و CMA دو ماه دیگر برای تسویه اکتیویژن بلیزارد مهلت می دهند


مایکروسافت مجوز تکمیل خرید 69 میلیارد دلاری Activision Blizzard در ایالات متحده را دریافت کرده است. خریدها به طور فزاینده ای به اتمام نزدیک می شوند و بریتانیا آخرین بازار عمده ای است که پس از رقابت و بازارها هنوز معاملات در آن معلق است. مقامات (CMA) در ماه آوریل این تصاحب را مسدود کردند.

با این حال، اخیراً اعلام شد که مایکروسافت و CMA، دعوی قضایی را متوقف کرده و مذاکرات را برای خرید آغاز کرده اند، مدت کوتاهی پس از اینکه رگولاتور بریتانیا اعلام کرد که مهلت تصمیم گیری نهایی در مورد خرید را تا 29 آگوست تمدید کرده است.

همانطور که رویترز گزارش داد، دادگاه استیناف رقابت بریتانیا (CAT) همچنین به مایکروسافت و CMA اجازه می دهد تا اختلافات بر سر این معامله را حل و فصل کنند، مدت اقامت قانونی خود را به مدت دو ماه تمدید کرده است. مراحل قانونی علیه درخواست تجدیدنظر مایکروسافت علیه بلوک CMA در ابتدا قرار بود در 28 جولای آغاز شود.

CMA هفته گذشته اعلام کرد که اگر مایکروسافت توافقنامه بازسازی را به رگولاتورها ارائه دهد، خرید همچنان ممکن است با بررسی مجدد ادغام مواجه شود. طبق گزارش های قبلی، مایکروسافت در نظر دارد Activision Blizzard را به طور کامل از بریتانیا خارج کند تا از بلوک CMA جلوگیری کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *