redfall

مایکروسافت و بتسدا برای رویداد رسانه ای عملی در ماه مارس برنامه ریزی می کنند – شایعه


Xbox و Bethesda Developer_Direct اواخر امروز به نمایش درآمدند و اخبار جدیدی را در مورد بسیاری از عناوین فرست پارتی آینده ایکس باکس به ارمغان آوردند، اما به نظر نمی رسد این تنها رویداد مهمی باشد که این شرکت برای آینده نزدیک برنامه ریزی کرده است.

روزنامه نگار تام هندرسون در گزارشی که توسط Insider Gaming منتشر شده است، ادعا می کند که مایکروسافت و بتسدا نیز در حال برنامه ریزی یک رویداد عملی برای رسانه ها در ماه مارس هستند.مشخص نیست که آیا این رویداد منتشر می شود یا خیر، و به نظر می رسد متمرکز استسقوط قرمزچه زمانیکتیبه های بزرگ آنلاین.

هندرسون گزارش های اخیر را تایید می کند.سقوط قرمزبه گفته وی، در تاریخ 2 اردیبهشت منتشر می شود.بزرگتر به صورت آنلاین اسکرول می کندبه روز رسانی بزرگ بعدی ما برای نسخه تابستانی هدف گذاری شده است.

میدان ستارهبه نظر نمی رسد بخشی از برنامه های این رویداد باشد. مایکروسافت اخیراً اعلام کرده است که در حال حاضر یک نمایشگاه مستقل اختصاص داده شده به بازی در حال انجام است.

به تازگی، بازی بعدی Tango Gameworks،Hifi rush، امروز در نمایشگاه های Xbox و Bethesda Developer_Direct معرفی خواهد شد، اما هندرسون گزارش می دهد که حتی در رویداد رسانه ای ماه مارس نیز گنجانده نخواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat