نقشه Miasma Chronicles “دو تا سه برابر بزرگتر” از Mutant Year Zero: Road to Eden است.


در میان نسخه های بزرگ این ماه، به راحتی می توان بازی هایی مانند: تواریخ میاسما. توسط The Bearded Ladies ساخته شده است Mutant Year Zero: Road to Eden، در آینده ای نزدیک زمانی اتفاق می افتد که چیزی به نام میاسما مشکل ایجاد می کند. اگرچه این ادای احترام به بازی RPG کلاسیک پلی استیشن وان است، Xenogears، پنهان کاری هنوز یک گزینه است. جهش سال صفر.

با این حال، به عنوان یک کل تواریخ میاسما این یک بازی بسیار بزرگتر است. Eurogamer با مارک پارکر تهیه کننده اصلی مصاحبه کرد و فاش کرد که نقشه جهان دو تا سه برابر بزرگتر از نقشه جهان است. جاده به عدن. همچنین مملو از ماموریت‌های جانبی و دشمنان منحصربه‌فرد مانند راهزنان، موجودات درختی شرور به نام Whisperers و موجودات قورباغه‌ای زره‌دار است.

تخم‌مرغ‌های عید پاک (مانند پوسترهای تیم توسعه) و انواع جزئیات بصری را خواهید دید. البته ظروف و کشوهای زیادی نیز برای خالی کردن و ساختمان هایی برای کاوش وجود دارد.

تواریخ میاسما در 23 می برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. منتظر جزئیات بیشتر منتهی به انتشار باشید. گیم پلی گسترده را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید