Metroid Prime 1

اعلامیه Metroid Prime به زودی – شایعات


رنج طولانی متروید طرفداران بالاخره ترس متروید در سال 2021، اما بیشتر برای طرفداران سریال های داخلی متروید پرایم بازی، شکنجه شما احتمالاً در حال حاضر بی پایان به نظر می رسد.

یکی از ناظران زیرردیت GamingLeaksAndRumors اخیراً در یک تاپیک گفته است که یک DM از افشاگر Fun_Way_6592 دریافت کرده است. متروید پرایم· اطلاعیه های مرتبط پیام آنها خوانده شد: “به نظر شما همه آماده هستند؟”

جالب اینجاست که این افشاکننده سابقه نشت دقیق مربوط به نینتندو، از جمله عناوینی مانند: The Legend of Zelda Tears of the Kingdom، Warioware Get It Together!، چه زمانی اسپلتون 3اما این افشاگر دقیقاً به چه چیزی اشاره می کند و چقدر طول می کشد تا این اعلامیه اعلام شود – خوب، ما هنوز نمی دانیم.

البته، متروید پرایم 4 مدت زیادی است که در حال توسعه بوده است، اما از زمانی که توسعه آن از چهار سال پیش دوباره شروع شد و به استودیوی Retro واگذار شد، این بازی از روی زمین محو شد.

از سوی دیگر، گزارش‌های مداومی نیز وجود دارد که ادعا می‌کند بازسازی نسخه اصلی در مقیاس بزرگ انجام شده است. متروید پرایم همچنین در دست ساخت است، اگرچه افشای قبلی ادعا می کرد که در فصل تعطیلات 2022 منتشر می شود، اما این اتفاق نیفتاد. به این ترتیب، اطمینان از نشت در همان مسیر دشوار است.

در هر صورت، در روزها و هفته های آینده جزئیات بیشتری خواهیم داشت، بنابراین منتظر به روز رسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat