Metroid Prime 4: گیم‌پلی اخیر Beyond بر روی Switch 2 اجرا نشد


با توجه به این واقعیت که گفته می شود سوییچ در مراحل پایانی خود قرار دارد، ارائه اخیر نینتندو دایرکت به طرز شگفت انگیزی پر بود. از عناوین مهمی که نمایش داده خواهد شد عبارتند از: Metroid Prime 4 Beyond توجه خاصی را به خود جلب کرده است. طبق یک نمایش اخیر، دنباله ای که مدت ها در انتظار آن بودیم، که گیم پلی بازی را پس از سال ها انتظار منتشر کرد، از جلوه های بصری زیبا و مهارت فنی برخوردار است.

در واقع، فیلم‌های گیم‌پلی نمایش داده شده از نظر بصری آنقدر چشمگیر بودند که بسیاری از آنها فکر می‌کردند که آیا آنچه در تریلر نشان داده می‌شود، واقعاً فیلمی از بازی در حال اجرا بر روی کنسول نسل بعدی نینتندو است. این شرکت تایید کرده است که کنسول نسل بعدی خود را تا آوریل 2025 معرفی خواهد کرد. با این حال، طبق گزارشی از IGN، فیلم اخیراً نشان داده شده در واقع روی Switch 2 اجرا نمی شد.

ریچارد لدبیتر، سردبیر فناوری Digital Foundry در مصاحبه ای با IGN گفت: Metroid Prime 4 Beyond تریلر رونمایی بازی را با کیفیت 900p نشان می‌دهد که نشان می‌دهد احتمالاً روی نینتندو سوییچ اجرا خواهد شد.به هر حال، این در سال 2023 است. متروید پرایم ریمستر سرعت اجرا هم همینطور. طبق گفته Leadbetter، در حالی که تریلر از نظر بصری چشمگیر است، برخی مشکلات فنی جزئی نیز وجود داشت، از جمله کاهش جزئی در نرخ فریم و مشکلات الایاسینگ. البته بازی هنوز خیلی فاصله دارد، بنابراین همیشه جای پیشرفت وجود دارد.

البته جای سوال است که نینتندو همچنان قصد عرضه آن را دارد یا خیر. Metroid Prime 4 Beyond این بازی به عنوان یک بازی بین نسلی هم بر روی نینتندو سوییچ و هم بر روی جانشین آن منتشر خواهد شد. The Legend of Zelda: Breath of the Wild این بازی به طور همزمان در Wii U و Switch در سال 2017 منتشر شد.

در هر صورت، ما باید در ماه های آینده بفهمیم. Metroid Prime 4 Beyond برای اکران در سال 2025 برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید