Metroid Prime 2 Remastered و New Zelda به زودی – شایعات


با تشکر از The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsسال 2023 در حال حاضر به عنوان یک سال عالی برای نینتندو سوییچ شناخته شده است، اما هنوز چیزهای زیادی برای دارندگان سوییچ وجود دارد که منتظر آن باشند. پیکمین 4اطراف گوشهشگفتی برادران سوپر ماریووبازسازی سوپر ماریو RPGاواخر امسال منتشر خواهد شد. در واقع، به نظر می رسد که دو نسخه اصلی دیگر از این پلتفرم وجود دارد که هنوز به طور رسمی معرفی نشده اند.

جف گراب، روزنامه‌نگار اخیراً در پادکست «آخرین نینتندوگ» ادعا کرده است:Metroid Prime 2 Echoes“به زودی” منتشر شود.بازسازی شده ازمتروید پرایمالبته، در این مرحله سال‌هاست که یک سه‌گانه شایع شده است (در واقع بیشتر چرخه عمر سوییچ)، و ما در واقع اوایل امسال به آن دست پیدا کردیم.metroid prime بازسازی شده استگراب سپس ادعا کرد که دو بازی دیگر این سه گانه نیز در آینده به سوییچ خواهند آمد.

اگرچه زمان مشخصی اعلام نشده است،Metroid Prime 2: Echoes Remasteredاو تکرار کرد که می‌توان آن را اعلام کرد یا منتشر کرد، اما اگرچه مشاهده به‌روزرسانی ویژگی‌های بصری و کنترلی خوب است، اما احتمالاً ارتقاء قابل توجهی نخواهد بود.metroid prime بازسازی شده استاوایل امسال بود.

علاوه بر این، گراب ادعا می کند که: اشک های پادشاهی اتفاق می افتد در زلدا اواخر امسال البته، این امکان وجود DLC جدید برای عنوان جهان باز را رد می کند و بسیاری انتظار دارند که این پورت که مدت ها شایعه شده بود، رخ دهد.The Legend of Zelda The Wind Waker HDوThe Legend of Zelda Twilight Princess HDبالاخره به سوییچ می آید. گراب در گذشته به خصوص در این مورد اشتباه کرده است، اما این بار مشخص نبوده است، بنابراین باید دید که این اعلامیه دقیقاً چه شکلی خواهد بود (در صورت وجود). .

البته، هرگز عاقلانه نیست که وقتی صحبت از نینتندو به میان می‌آید، افشاگری‌ها را کاملاً مشخص کنید، بنابراین حتماً قبل از علامت‌گذاری تقویم‌های خود این را در نظر داشته باشید. منتظر بروزرسانی های بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *