Metro Awakening جزئیات جدید گیم پلی و اسکرین شات های زیبا را منتشر می کند


بعد مترو ممکن است تا عنوان 4A Games هنوز فاصله زیادی وجود داشته باشد، اما در این بین، طرفداران این سری می توانند Vertigo Games را تماشا کنند. بیداری متروقسمت اول داستان اصلی توسط نویسنده دیمیتری گلوخوفسکی (نویسنده رمان) بر دکتر سردار متمرکز است که در سال 2028 متروی مسکو را در جستجوی همسرش بررسی می کند.

در پست جدیدی در بلاگ پلی استیشن، مدیر خلاق مارتین دی روند و کارگردان بازی سامر روو، اسکرین شات های جدید و جزئیات بازی را به اشتراک گذاشتند. “ کلاسیک مترو دی روند گفت: “این سریال اکشن است” و افزود که سرعت مبارزه در مقایسه با سریال اصلی کندتر خواهد بود “زیرا شخصیت اصلی لزوماً یک متخصص رزمی نیست.”

4A Games با ارائه دارایی از توسعه پشتیبانی کرد. اینها مستقیماً استفاده می‌شدند یا به عنوان مرجعی برای «بازی آنطور که باید به نظر برسد» استفاده می‌شدند. مترو 2033De Ronde اشاره می کند که “ما تقریباً به X سال قبل از رویدادهای سریال اصلی عقب نشینی کرده ایم.”

بازیکنان باید همیشه در مورد مهمات مراقب باشند. لوو: “این محیط زیبا، این دنیای زیبا و هنر ما به گونه ای ساخته شده اند که جزئیاتی برای کاوش وجود داشته باشد. اما شما همچنین به دلیلی برای کشف نیاز دارید. و دلیل اصلی برای کشف هر گوشه و کناری، گلوله ای برای کشف کردن است.” گفت.

با این حال، شما همیشه یک مجله کامل پیدا نمی کنید، اما بسته به سبک بازی شما، آن چند گلوله می تواند تفاوت را ایجاد کند. به‌جای پراکندگی تصادفی گلوله‌ها، تیم توسعه مطمئن می‌شود که «داستان‌های زیست‌محیطی در مورد چگونگی رسیدن گلوله به آنجا و چیزی که تخیل شما را برانگیزد» داشته باشد.

“فلسفه ای که ما در این بازی قرار داده ایم این است که اگر همه جا را جستجو کنید، گلوله های کافی برای وارد شدن به نبرد را پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال یک مسیر مهم هستید، احتمالا باید بهتر شلیک کنید. و اگر انتخاب نکنید. البته، شما همیشه می توانید به مخفی کاری متوسل شوید، که همیشه یک گزینه برای بازیکن است.

بیداری مترو برای انتشار اواخر امسال برای PlayStation VR2، Meta Quest 2 و 3 و Steam VR برنامه ریزی شده است. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه استفاده از سخت افزار سونی، از جمله محرک های تطبیقی، به زودی همراه باشید.

بیداری مترو_03
بیداری مترونویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید