Metro Awakening دارای دو تنظیمات حرکتی است که جزئیات PS VR2 را پشتیبانی می کند


بازی های سرگیجه بیداری مترو اواخر امسال برای پلی استیشن وی آر 2، متا کوئست 2 و 3 و استیم وی آر منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما بلاگ پلی استیشن اخیراً با کارگردان خلاق Martin de Ronde و کارگردان بازی Samar Louwe در مورد اینکه چگونه قسمت اول بازی این سری را به واقعیت مجازی رساند صحبت کرده است.

در نگاه اول، کارکردهایی مانند گذاشتن و برداشتن ماسک گاز و تعویض فیلترها آسان به نظر می رسد. با این حال، همه چیز را نمی توان یک به یک ترجمه کرد. لووی خاطرنشان می کند: “مترو این یک دنیای بسیار لمسی است، بنابراین طبیعتاً می خواستم آن را در بازی گنجانده باشم. ما سعی کردیم روش متفاوتی برای پاک کردن ماسک گاز ارائه کنیم و فکر می کنیم طرفداران ما از این نسخه کمی متفاوت پاک کردن آن در حالی که روی صورت شماست قدردانی خواهند کرد. ”

رابط کاربری و تعاملات نیز “تا حد امکان” حفظ می شوند. مثلاً برای بررسی مهمات باید خشاب را بیرون بکشید. به همین ترتیب، تجهیز یک ماسک گاز مستلزم حرکت فیزیکی کوله پشتی، برداشتن آن از آن و قرار دادن آن روی صورت است. PlayStation VR2 غوطه ور شدن را با محرک های تطبیقی ​​و بازخورد لمسی، به ویژه در هنگام مبارزه، بیشتر می کند.

هنگامی که یک سلاح شلیک می کنید، بازخورد کمی دریافت می کنید. طراحان سلاح از اجرای آن و ایجاد تغییراتی در هر سلاح بسیار لذت بردند. به نظر یک چیز بسیار کوچک است، اما… این یک نوع عنصر ظریف است که باعث می شود فراموش کنید که در حال بازی کردن هستید.

وقتی صحبت از حرکت به میان می آید، Vertigo Games از دو پیش تنظیم استفاده می کند: Comfort و Immersion. Louwe می‌گوید: “در Immersion، تنظیمات حرکتی پیش‌فرض، حرکت مداوم چوب با چرخش سریع است. البته، ما تنظیماتی را نیز ارائه می‌دهیم که می‌توان آن را در منوی تنظیمات تغییر داد تا غوطه‌ورتر شود، مانند چرخش مداوم.”

کسانی که به دنبال “تجربه کمی راحت تر” هستند، می توانند هنگام جابجایی، تله پورت را انتخاب کنند. “به این ترتیب، ما در مورد ایجاد تجربیات بصری از فشار دادن مرزهای VR خجالتی نیستیم. به همین دلیل است که حالت غوطه وری به شما امکان می دهد در اطراف تخت خود حرکت کنید، بیفتید و به زمین بخورید. انتظار می رود که فرد از خواب بیدار شود. بیهوش یا حتی از قطار پرت می شود.

جزئیات بیشتر بازی و اسکرین شات های جدید را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید