استعاره: ویژگی ترکیبی ReFantazio به شما این امکان را می دهد که کهن الگوها را در طول مبارزه ترکیب کنید.


استعاره: ReFantazio، RPG بزرگ بعدی شخصیت 5 دکتر بتل رویال به کارگردانی کاتسورا هاشینو در حال حاضر یک تجربه حماسی است. با این حال، سیستم رزمی آن، به ویژه با توجه به کهن الگوها، پیچیده است.در یک پخش زنده جدید، هاشینو فاش می کند که نبرد است شین مگامی تنسی 3با بهره برداری از نقاط ضعف، نوبت های بیشتری به دست می آورید، اما دشمنان شما نیز می توانند همین کار را انجام دهند.

شکل گیری نیز مهم است، زیرا هر کهن الگو وقتی در پشت قرار می گیرد رفتار متفاوتی دارد (شوالیه ها همچنین می توانند حملات دشمن را جذب کنند). با این حال، نکته برجسته احتمالاً سنتز است. این به شما امکان می دهد کهن الگوهای دو عضو حزب را ترکیب کنید. این امکان حملات قدرتمند را فراهم می کند، اما همچنین اثرات منحصر به فردی را ارائه می دهد، مانند به دست آوردن ویژگی هایی که جستجوگر در غیر این صورت قادر به دسترسی به آنها نبود.

در عوض، اقداماتی را از نوبت متحد شما مصرف می کند. بنابراین، بهره برداری از نقاط ضعف برای اقدامات اضافی ضروری است. البته، ترکیب خاصی وجود دارد که به سه شخصیت اجازه می دهد تا با هم متحد شوند و آسیب زیادی وارد کنند، اما شرایط فعال سازی بر اساس ترکیب حزب تغییر می کند. ما شما را تشویق می‌کنیم که با ترکیب‌های تیمی مختلف آزمایش کنید، اما می‌توانید مهارت‌هایی را که هنگام تغییر از یک کهن‌الگو به آرکتایپ دیگر یاد می‌گیرید به ارث ببرید، بنابراین شما را تشویق می‌کنیم که گزینه‌های مختلف را آزمایش کنید.

جالب اینجاست که تغییر کهن الگوها بر سلاح‌های مورد استفاده در نبردهای سریع و بی‌درنگ نیز تأثیر می‌گذارد. جستجوگر یک شمشیر یک دست می دهد و برای حملات سریع عالی است. از سوی دیگر، Warrior، Greatsword را برای حملات قدرتمندتر اعطا می کند و از دریافت اولین ضربه به کاربر جلوگیری می کند. The Mage's Staff محدوده اثرگذاری گسترده تری دارد و بر روی دشمنان اطراف بازیکن تأثیر می گذارد و آن را برای پاکسازی اتاق عالی می کند. از طرف دیگر توپچی ها از کمان های ضربدری استفاده می کنند.

برای اکران در 11 اکتبر برنامه ریزی شده است استعاره: ReFantazio این بازی برای Xbox Series X/S، PS5، PS4 و PC در دسترس خواهد بود. در حال حاضر در حال پذیرش پیش سفارش هستیم. نسخه Collector's Edition را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید