استعاره: کارگردان می گوید شما نمی توانید همه سیاه چال های ReFantazio را در یک بازی ببینید.


پس از موفقیت از بارگذاری مجدد persona 3 و ارباب تکشاخکار بزرگ بعدی اطلس امسال است استعاره: ReFantazioاین فیلم توسط استودیو زیرو توسعه یافته و توسط کاتسورا هاشینو کارگردانی شده است. شخصیت 5 در این بازی تحسین شده، بازیکنانی از پادشاهی متحده Eukronia در یک تورنمنت شرکت می کنند تا پادشاه شوند.

برخی از عناصر هستند پرسونا، می توانید پیوندهای خود را با شخصیت های دیگر عمیق تر کنید و روز خود را برنامه ریزی کنید. شما همچنین می توانید زمان به چالش کشیدن سیاه چال های مختلف را انتخاب کنید. با این حال، Hasino به GameSpot اعتراف کرد که بازیکنان نمی توانند انتظار دیدن هر سیاهچال را در یک playthrough داشته باشند.

تصور کنید که به یک شهر می روید و 10 مکان را در برنامه سفر خود فهرست می کنید که ممکن است دو روز از آنها لذت ببرید، برخی دیگر ممکن است به یک راهنما یا آمادگی نیاز داشته باشند امن تر اما شما نمی توانید همه چیز را تجربه کنید.

“در این بازی، شما زیاد سفر می کنید. هنگامی که به مقصد خود رسیدید، می توانید از بین چندین سیاه چال برای چالش انتخاب کنید. هر یک از این سیاه چال ها سطح دشواری متفاوتی دارند، بنابراین بستگی به شما دارد که چگونه زمان خود را سپری کنید. در این راه. ، شما آزادی بسیار بیشتری دارید.”

این یک تغییر جالب نسبت به بازی های قبلی است که در آن سیاه چال ها اجباری و بخشی از داستان بودند. باید دید طراحی سیاه چال چگونه خواهد بود، زیرا استودیو زیرو به جای تمرکز بر یک قصر، چندین سیاهچال را به طور همزمان ارائه می دهد. مشتاقانه منتظر است.

استعاره: ReFantazio این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای PS5، PS4، Xbox One، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. بخش افتتاحیه و گیم پلی مبارزه را اینجا ببینید. همچنین می توانید در اینجا درباره کهن الگوهای مختلف و دودمان آنها بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید