استعاره: ReFantazio داستان جدید و جزئیات همراه را در 6 جولای دریافت می کند


Atlas بار دیگر پخش زنده Studio Zero را اعلام کرد. استعاره: ReFantazioاین اولین نسخه در حدود یک ماه از آخرین بار است. در تاریخ 6 ژوئیه در ظهر به وقت ژاپن (5 ژوئیه ساعت 20:00 PT) منتشر می شود و تیم سازنده به روز رسانی های داستان را ارائه می دهد.

کارگردان Katsura Hashino روی صحنه خواهد بود تا درباره داستان، جهان بینی و همراهانی که با قهرمان داستان سفر می کنند صحبت کند. تا کنون، ما می دانیم که بازیکنان پادشاهی Eukronia را که در آن پادشاه ترور شده است، کشف خواهند کرد. به عنوان اعضای قبیله الدا، آنها در یک تورنمنت برای تعیین جانشین او شرکت می کنند، در حالی که تلاش می کنند نفرین ولیعهد اکلونیا را لغو کنند.

همراه بازیکن پری گالیکا، استرول از قبیله کرمر، هالکنبرگ که به عنوان محافظ سلطنتی خدمت می کرد و هازمی از قبیله یوگیف هستند. شخصیت‌های جدید بیشتری در جریان پخش زنده معرفی می‌شوند، پس منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر باشید.

استعاره: ReFantazio از 11 اکتبر برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. گیم پلی بازی را از قسمت افتتاحیه بررسی کنید و در مورد کهن الگوهای مختلف بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید