تریلر داستانی استعاره: ReFantazio شما را به یک سفر فانتزی حماسی می برد


اطلس قبلاً در سال 2024 آثار زیر را با موفقیت بزرگ منتشر کرده است. Persona 3 Reload، Unicorn Overlord، و Shin Megami Tensei 5 Goddess of Revenge همه در میان بهترین نسخه های سال قرار می گیرند، اما بزرگترین نسخه (به طور بالقوه) توسعه دهنده سال هنوز در حال توسعه است. استعاره: ReFantazio با نمایش های متعدد در ماه های اخیر بسیار مورد انتظار بوده است و Atlus تریلر داستانی جدیدی از RPG فانتزی منتشر کرده است.

استعاره: ReFantazio بازیکن نقش مرد جوانی را بر عهده می گیرد که برای شکستن نفرینی که بر ولیعهد پادشاهی اکلونیا (که دوست دوران کودکی او نیز هست) و نجات پادشاهی اکلونیا، راهی سفر می شود. کلید شکست دادن شرور لوئیس است که پادشاهی او پس از ترور پادشاه به آشوب کشیده می شود.

همه اینها و موارد دیگر در آخرین تریلر بازی به نمایش گذاشته شده است، که همچنین نمایی اجمالی از جنبه های جدید مبارزه، برخی شخصیت ها و مکان ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

استعاره: ReFantazio در 11 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC منتشر خواهد شد. بیش از 20 دقیقه از بازی را از ابتدا تا انتها در اینجا تماشا کنید. جزئیات جدیدی از دنیای بازی و همراهان آن در استریم فردا به اشتراک گذاشته خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید