استعاره: ReFantazio Showcase دو همراه جدید و کهن الگوهای آنها را نشان می دهد


اطلس ویدیوی جدید خود را منتشر کرد استعاره: ReFantazioبازی RPG فانتزی استودیو زیرو، The Elder Scrolls V: Skyrim، اطلاعات بیشتری درباره داستان، محیط و شخصیت‌های خود منتشر کرده است. همراهان مختلفی که قهرمان داستان در طول سفر خود ملاقات می کند ذکر شد و دو همراه به نام های Neuras و Junah معرفی شدند.

Neuras یک خلبان Gauntlet Runner و معمار سلطنتی سابق است. اگرچه در جنگ نیست، اما شادی به ارمغان می آورد و کهن الگوی توپچی را بیدار می کند. همانطور که بازیکنان با Neurath پیوند برقرار می کنند، متوجه می شوند که مهارت های Gauntlet Runner نه تنها می تواند بهبود یابد، بلکه تغییر کند.

جونا یک خواننده بسیار محبوب با “حرفه ای شگفت انگیز” است. نمونه اولیه او یک رقصنده نقابدار است که هنرمند پرسونا شیگنوری سوجیما به عنوان طراح او خدمت می کند و لباس هایش از جنبش “لندن در حال چرخش” در دهه 60 الهام گرفته شده است. توسعه دهنده همچنین هشت قبیله را تکرار کرد و اینکه آنها بر اساس ویژگی های ذاتی مردم “از ابتدا ایجاد شده اند”.

استعاره: ReFantazio این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. آخرین تریلر داستان را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید