استعاره: ReFantazio – کهن الگوهای جدید، دودمان، جزئیات کهن الگوی تکامل یافته


استودیو صفر است استعاره: ReFantazio کهن الگوی نمایش داده شده در نمایشگاه بازی تابستانی. با این حال، کارگردان Katsura Hashino در جدیدترین پخش زنده خود به جزئیات بیشتری پرداخته و سلسله 14 کهن الگو را که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند، بیان می کند. پخش زنده قبلی Seker، Mage، Thief و Brawler را نشان داد.

با این حال، جنگجوانی نیز وجود دارند که در شمشیرزنی مهارت دارند، شوالیه هایی با دفاع بالا، شفا دهنده هایی که در ریکاوری تخصص دارند، فرماندهانی که از تشکیلات پشتیبانی می کنند و توپچی هایی که در حملات دوربرد تخصص دارند. همچنین بازرگانانی هستند که حملاتی را با هدف “پول” انجام می دهند و جعلیانی که در “حرکات هوشمندانه” مهارت دارند.

یک کهن الگوی تکامل یافته رقصنده نقابدار است که مهارت ها و مقاومت آن را می توان آزادانه بسته به تجهیزات تغییر داد. Summoner هیولاها را برای کمک به نبرد احضار می کند، در حالی که Berserker خسارت زیادی وارد می کند. بازیکنان با کمک Moa، یک شخصیت مرموز که در آکادمی زندگی می کند، این کهن الگوها را بیدار می کنند.

هنگامی که یک کهن الگو به دست می آورید، درخت آکادمی شروع به شاخه شدن می کند. کهن الگوها را می توان تغییر داد و همه اعضای حزب به آنها دسترسی دارند. همچنین می‌توانید با کسب XP در نبرد، لایه‌های جدیدی از کهن الگوها را باز کنید و پیوندهای خود را تقویت کنید. برای مثال، با تعمیق پیوند خود با فردی از سلسله خون جستجوگر، به جستجوگر جادو دسترسی پیدا می‌کنید، که می‌تواند جادوی قدرتمند باد را اعمال کند و اعضای حزب را تقویت کند.

علاوه بر این، می تواند با نفوذ مقاومت و بازیابی MP به یک هکر روح تبدیل شود. هر ردیف کهن الگو دارای مدل و آثار هنری خاص خود است که آن را بیشتر به چشم می آورد.

استعاره: ReFantazio این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر به زودی در پخش زنده اعلام خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید