استعاره: ReFantazio دارای ویژگی شبکه ای برای نبردهای مجدد و بررسی تیم های دیگر بازیکنان است.


استودیو صفر استعاره: ReFantazio این می تواند دشوار باشد، به خصوص زمانی که به سیاه چال می روید. شما به کهن الگوی خاصی نیاز ندارید، اما دشمنان می توانند در کمین شما قرار بگیرند و تهدیدها و باس های قدرتمند می توانند شما را مجبور به نبردهایی کنند که مزیتی به شما نمی دهد. کنار آمدن با برخی افراد سخت است.

با این حال، همانطور که در پخش زنده اخیر بازی مشخص شد، بازیکنان می‌توانند در هر زمان سطح دشواری را تغییر دهند (اگرچه انجام برخی از ماموریت‌ها از قبل نیز روی چالش تأثیر می‌گذارد). اگر هنگام رویارویی با دشمن یا رئیس گیر کردید، می‌توانید از گزینه «تکرار مجدد» برای شروع دوباره استفاده کنید.

همچنین یک ویژگی شبکه وجود دارد که به شما نشان می دهد سایر بازیکنان از چه ترکیب تیمی برای پاکسازی سیاه چال ها استفاده کرده اند، اما این قوی ترین نقطه آن نیست. شما می توانید آن تنظیمات را انتخاب کرده و با فشار یک دکمه بین آنها سوئیچ کنید. این یک ویژگی کیفیت زندگی دست کم گرفته شده اما باورنکردنی است.

استعاره: ReFantazio این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5، PS4 و PC منتشر خواهد شد. در اینجا درباره همه دودمان کهن الگو و کهن الگوهای تکامل یافته بیشتر بیاموزید. همچنین می‌توانید با ویژگی ترکیب‌بندی جدید آشنا شوید، که به شما امکان می‌دهد کهن الگوها را در طول نبرد برای ارتقای بیشتر استراتژی خود ترکیب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید