Metaphor: ReFantazio دارای بیش از 40 کهن الگو و گیم پلی جدید است


استودیو صفر استعاره: ReFantazio در مرحله بعدی Summer Game Fest، کارگردان Katsura Hashino بیشتر در مورد کهن الگوهای بازی صحبت کرد. این کلاس ها هر شخصیت را تعریف می کنند و برای هر شخصیت توانایی ها و سبک های بازی متفاوتی را ارائه می دهند. با بیش از 40 کهن الگو و تکامل برای باز کردن، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

تریلر جدیدی نیز منتشر شده است که محیط بازی و نحوه اعمال جادوی واقعی بازیکنان برای تبدیل شدن به حاکم بعدی Uchronia را نشان می دهد. با ایجاد پیوند با متحدان مختلف، می توانید کهن الگوهای آنها را بیدار کنید و از آنها در نبرد استفاده کنید.نقشه اطلس پرسونا در این سری، هر کهن الگو دارای توانایی های منحصر به فردی است که از نقاط ضعف دشمن سوء استفاده می کند.

استعاره: ReFantazio این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. برای گیم پلی بیشتر و جزئیات بیشتر در مورد RPG Cities، Dungeons و Gauntlet Runner، از اینجا دیدن کنید. Studio Zero در جریان مستقیم جدیدی که از ساعت 6 بعد از ظهر PT شروع می شود، موارد بیشتری را معرفی خواهد کرد، بنابراین منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید