استعاره: ReFantazio یادداشت های درون بازی دارد که داستان را به تفصیل شرح می دهد.


بین داستان و هر آنچه در آن اتفاق می افتد. استعاره: ReFantazioردیابی می تواند دشوار باشد. خوشبختانه، RPG استودیو زیرو با یک یادداشت مفید درون بازی همراه است.

پخش زنده اخیر تأیید کرد که می‌توانید Memorandum را با فشار دادن یک دکمه در حین بازی راه‌اندازی کنید و به شما امکان می‌دهد «آزادانه از جزئیات این محیط جهانی لذت ببرید». یادداشت ها افراد (از جمله هشت قبیله بازی)، فرهنگ، تاریخ، جادو و طبیعت را ثبت می کنند. این یک ابزار مفید برای کسانی خواهد بود که می خواهند جنبه های مختلف پادشاهی متحده Euclonia را یاد بگیرند یا مرور کنند.

ویترین بعدی رقبای مختلفی را که بازیکنان در طول مبارزات انتخاباتی بازی با آنها روبرو خواهند شد و همچنین حامیانی که از آنها حمایت خواهند کرد را نشان خواهد داد. بیشتر، Keeper of Akademeia نیز در یک ویدیوی آتی ظاهر می شود که جهان را برای بازیکنان توضیح می دهد، بنابراین منتظر به روز رسانی های بعدی باشید.

استعاره: ReFantazio این بازی در تاریخ 11 اکتبر برای PS4، PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. آخرین تریلر داستانی را اینجا ببینید یا درباره همراهان جدید ما جونا و نوراس بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید