Metaphor: ReFantazio و Persona 3 Reload برای Nintendo Switch 2 منتشر می شوند – شایعه


با چیزی شبیه Shin Megami Tensei 5، Persona 5 Reload، Persona 4 Golden، و Persona 3 قابل حمل، Atlus در سال‌های اخیر عناوین مهمی را برای نینتندو سوییچ منتشر کرده است، به طوری که زمانی که سازنده سال گذشته اعلام کرد دو عنوان پرچمدار بعدی آن در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهند شد. بارگذاری مجدد persona 3 و استعاره: ریفانتاژیو این هرگز به پلتفرم های نینتندو نیامد که بسیاری را شگفت زده کرد.

البته، با درزهایی که مدام ادعا می‌کنند که نینتندو سوییچ 2 (یا هر جانشین سوییچ در نهایت نام خواهد داشت) در اواخر سال 2024 عرضه می‌شود، بسیاری در تعجب هستند که آیا بازی‌های Atlus را اجرا می‌کند یا خیر. من حدس می‌زنم این پلتفرم است که آن را ارائه می‌کند. . به گفته یکی از افشاگران برجسته، به نظر می رسد که چنین باشد.

اخیراً در توییتر در مورد مصاحبه ای که اطلس انجام داد صحبت کردم. بارگذاری مجدد persona 3 فقدان نسخه سوییچ توسط افشاگر @MbKKssTBhz5، که سابقه خوبی در نشت اطلاعات دقیق مربوط به Atlas دارد، دلیل آن ادعا شد. بارگذاری مجدد persona 3 و استعاره: ریفانتاژیو دلیل عدم عرضه آن برای سوییچ این است که Atlus به جای آن هر دو را برای سوییچ 2 منتشر خواهد کرد.

اگر واقعاً اینطور است، باید جالب باشد که ببینیم این دو بازی در طول چرخه عمر سوییچ 2 چه زمانی عرضه می شوند. اگر کنسول‌ها در اواخر امسال عرضه شوند، همانطور که درزها ادعا می‌کنند، آیا می‌توان انتظار داشت که بازی Atlus 2 Megaton RPG نیز در اواخر امسال برای کنسول‌ها عرضه شود؟ آی تی.

بارگذاری مجدد persona 3 در 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود. استعاره: ریفانتاژیو انتظار می رود پاییز امسال برای همین پلتفرم منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید