فیلم Metal Slug Tactics برای اکران در سال 2024 برنامه ریزی شده است


هیجان اطراف تاکتیک های دنده فلزی زمانی که برای اولین بار در سال 2021 معرفی شد، زمان انتظار RPG مبتنی بر نوبت بیشتر از آن چیزی بود که بسیاری انتظار داشتند. در ابتدا، قرار بود این بازی در سال 2022 منتشر شود، اما در نهایت به سال 2023 عقب افتاد، اما از آن زمان تاکنون هیچ به روزرسانی در مورد بازی یا انتشار آن به اشتراک گذاشته نشده است، به نظر می رسد این تاخیر اجتناب ناپذیرتر است.

اکنون، هیچ کس تعجب نمی کند، تاخیر به طور رسمی توسط توسعه دهنده Lekir Studio تایید شده است. تاکتیک های حلزون فلزی سرور رسمی Discord (از طریق @gatoray_kof در توییتر). طبق تایید سازنده، این بازی تاکتیکی قرار است در سال 2024 منتشر شود. تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است.

با نزدیک شدن به پایان سال 2023، بسیاری از ما منتظر به روز رسانی هستیم. تاکتیک های حلزون فلزیتوسعه دهنده می نویسد. “در تلاش های مداوم ما برای ارزشمند کردن بازی ها، حلزون فلزی ما تصمیم گرفتیم آن را به عنوان یک فرنچایز و در پاسخ به انتظارات همه منتشر کنیم. تاکتیک های حلزون فلزی در سال 2024. ”

در حال حاضر تنها پلتفرم ها PC و Nintendo Switch هستند تاکتیک های حلزون فلزی رسما اعلام شد. باید دید که آیا نسخه های پلی استیشن و ایکس باکس وان نیز قبل از عرضه معرفی خواهند شد یا خیر.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید