metal hellsinger

Metal: Hellsinger از 1 میلیون بازیکن فراتر رفت


وقتی عبور می کنید چه چیزی بدست می آورید عذاب– با الهام از یک تیرانداز سریع و با ویژگی های یک بازی ریتمی که فقط بر روی موسیقی هوی متال متمرکز شده است؟ شما یک بازی جهنمی خواهید داشت – و بله، این جناس در نظر گرفته شده بود. توسعه دهنده The Outsiders و Publisher Funcom’s فلز: هلسینگر این یک بازی بود که بسیاری از مدتی قبل در آستانه راه اندازی آن به آن چشم دوخته بودند و زمانی که در اوایل امسال عرضه شد ناامید نشد. به درستی، اکنون در حال درو کردن پاداش است.

The Outsiders اخیرا در صفحه رسمی توییتر بازی اعلام کرده است که: فلز: هلسینگر از زمانی که در سپتامبر سال جاری راه اندازی شد، بیش از 1 میلیون بازیکن در سراسر جهان در تمام پلتفرم ها جمع آوری کرده است. البته این بازی دارای تاریخ و تاریخ انتشار Game Pass نیز می باشد و همچنان از طریق این سرویس در دسترس است، بنابراین این عدد نشان دهنده فروش آن نیست، اما توسط افراد زیادی بازی شده و مورد استقبال قرار گرفته است.معلوم است که وجود دارد. خوشحالم که می بینم.

در بررسی ما فلز: هلسینگر، ما به آن نمره 9/10 دادیم.فلز: هلسینگر یک بازی آسان برای توصیه است. موزیک عالی است، نواختن آن حس فوق العاده ای دارد و عالی به نظر می رسد. تنها نکته واقعی در مورد همه اینها این است که اگر طرفدار موسیقی متال نیستید، فلز: هلسینگر شما ممکن است چیز زیادی نداشته باشید مبارزات آن عالی است، اما موسیقی آن چیزی است که واقعاً آن را از یک شوتر بچه‌دار افزایش می‌دهد. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

فلز: هلسینگر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat