ارائه ویدیوی متال گیر به زودی، شامل اطلاعیه های بزرگ برای این سری است


کونامی اخیراً 20 دقیقه منتشر کرده است چرخ دنده ی فلزی Production Hotline که آخرین اطلاعات درباره این سریال را ارائه می دهد، اطلاعیه های کوچک اما جالبی دارد. با این حال، یک ارائه ویدیویی دیگر با یک اعلامیه “بزرگتر” در مورد این مجموعه به زودی ارائه می شود (به گفته افشاگر ResetEra Dusk Golem).

در حال حاضر، کونامی اعلام کرده است که ممکن است بر اساس بازخورد بازیکنان، عناوین جدید و بازسازی های اضافی را در نظر بگیرد.من هم اعتراف کردم که مجموعه Metal Gear Solid Master جلد 2، گفت طرفداران باید “کمی دیگر” صبر کنند زیرا عنوان و تاریخ انتشار هنوز مشخص نشده است. جلد 1 به دریافت پشتیبانی از جمله اصلاح گزینه‌های پیکربندی کنترلر، کدک‌های از دست رفته/داده‌های صوتی بی‌سیم و کنترل‌های صفحه کلید ادامه می‌دهد.

راه حل هایی برای افزایش مقیاس که “ناکافی” تلقی می شود نیز در حال بررسی است. در نهایت صفحه منو را معرفی کردم. Metal Gear Solid Delta: Snake Eaterطبق اعلام پلی استیشن امسال عرضه خواهد شد. به احتمال زیاد، یک ارائه ویدیویی بزرگ یک انتشار رسمی ارائه خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم، پس لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید