تهیه‌کننده سری متال گیر سالید می‌گوید که از همکاری مجدد با هیدئو کوجیما «نمی‌تواند خوشحال‌تر» باشد.


کونامی دنده فلزی جامد دلتا مار خوار آخرین متال گیر – ما اطلاعات جدیدی در مورد خط تولید Hotline دریافت کردیم، اما متأسفانه تاریخ انتشار اعلام نشد. تیم سازنده به تعدادی از سوالات طرفداران پاسخ داد، از جمله اینکه آیا احتمال بازگشت اعضای تیم اصلی برای توسعه یا کارگردانی بازی جدید وجود دارد یا خیر. جامد دنده فلزی عنوان.

نوریاکی اوکامورا، تهیه کننده، گفت: “خب، من در موقعیتی نیستم که از طرف کسی خارج از شرکت پاسخ دهم یا در مورد احساس آنها حدس بزنم. با این حال، شخصاً فکر نمی کنم این برای مربی کوجیما یا بقیه امکان پذیر باشد. اگر بتوانم دوباره با آنها کار کنم، این رویای من خواهد بود.”

اما مردم به سمت چیزها و تعهدات جدید می روند، و این واقعیت ما است که اکنون نمی توانیم به آن وابسته باشیم.

“بنابراین ما با این انتظار کار می کنیم که هر چیزی که ایجاد می کنیم، به ما بستگی دارد، و انجام یک کار خوب بر دوش ماست.” اوکامورا گفت که با کوجیما، مطمئن شد که تیم توسعه اصلی اعتبار دارد. دنده فلزی جامد دلتا مار خوار،پسندیدن Metal Gear Solid Master Collection Vol.1.

مشخص نیست که آیا موضع او منعکس کننده موضع کونامی است، که طبق گزارش ها، کوجیما را در راه اندازی نینتندو سوییچ در سال 2015 افشا کرد. دنده فلزی جامد 5 فانتوم درددومی کوجیما پروداکشنز را تأسیس کرد، سرگردانی مرگ دنباله آن در حال حاضر در دست تولید است. Death Stranding 2: On the Beach. همچنین، قطر خارجی استودیوی بازی Xbox و شکافتن در حال حاضر به طور مشترک با Sony Interactive Entertainment در حال توسعه است.

در مورد سوال، دنده فلزی جامد دلتا مار خوار، در اواخر امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود (طبق گفته پلی استیشن). برای اطلاعات بیشتر در مورد منوی استتار اینجا را کلیک کنید. صفحه عنوان اصلی نیز برای کسانی که کنترل‌های سبک قدیمی را انتخاب می‌کنند بازمی‌گردد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید