Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 یک نسخه فیزیکی و یک نسخه دیجیتال وجود دارد


یک هفته خوب برای جامد دنده فلزی در میان طرفداران، کونامی بالاخره ویژگی شایعه شده را فاش کرد بازسازی متال گیر سالید 3، دوبله Metal Gear Solid Delta: Snake Eater، برای Xbox Series X/S، PS5 و PC. این بازی که توسط Konami و Virtuos توسعه یافته است، صداپیشگان اصلی را باز می گرداند و یک «تفریح ​​وفادار» با گیم پلی «تکامل یافته» خواهد بود.

هیچ تاریخ انتشار تایید نشده است، اما ناشر نیز فاش کرده است مجموعه استاد جامد دنده فلزی، پاییز امسال منتشر می شود.دارای نسخه اصلی Metal Gear Solid، Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و دنده فلزی جامد 3 مار خوار در یک مجموعه

به طوری که هیچ نگرانی وجود ندارد که فقط به صورت دیجیتال در دسترس است (Remedy Entertainment آلن ویک ۲کونامی بریتانیا در توییتر تایید کرد: “یک نسخه فیزیکی و یک نسخه دیجیتال برای مجموعه وجود خواهد داشت.” البته باید دید هزینه این مجموعه چقدر خواهد بود و روی کدام «آخرین پلتفرم» عرضه می شود.

با این وجود، این خبر خوبی برای کسانی است که می خواهند نسخه فیزیکی کلاسیک را بدون امکان بمباران دیسک های اصلی PS One/PS2 داشته باشند. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید