Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 یک به روز رسانی پس از راه اندازی دریافت می کند تا مشکلات جزئی موجود در زمان عرضه را برطرف کند.


کونامی اعلام کرد مجموعه Metal Gear Solid Master جلد 1 پس از انتشار مشکلات زیادی وجود خواهد داشت. این شرکت می گوید که این مشکلات در یک به روز رسانی پس از راه اندازی رفع خواهند شد.

به گفته IGN، این مشکلات نسبتاً جزئی هستند و در چندین بازی وجود دارند. مثلا، چرخ دنده ی فلزی و انتقام مار پورت های NES با صدا مطابقت ندارند. به‌روزرسانی پس از انتشار، یک فیلتر اسکن CRT به بازی اضافه می‌کند، و همچنین گزینه‌ای برای تغییر نسبت تصویر پیکسلی بازی.

در مورد نسخه MSX2، چرخ دنده ی فلزی و چرخ دنده فلزی 2، این به روز رسانی قابلیت جابجایی بین حالت های پنجره ای و تمام صفحه را برای بازیکنان اضافه می کند. کونامی بیان کرده است که این سه عنوان سه بعدی ممکن است دارای کات سین هایی با کاهش سرعت باشند، اما این مشکل در یک پچ حل خواهد شد.

جامد دنده فلزی 3 در زیرنویس‌های نسخه‌های مختلف اشتباهات املایی وجود دارد و برای رفع آنها به‌روزرسانی ارائه می‌شود. همه عناوین همچنین به‌روزرسانی دریافت می‌کنند که به بازیکنان اجازه می‌دهد بین حالت‌های تمام صفحه و حالت پنجره‌دار از منوی درون بازی جابجا شوند.

مجموعه Metal Gear Solid Master جلد 1 ” قرار است فردا منتشر شود و برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید