می‌توانید داده‌های ذخیره‌شده PS1 را ایجاد کنید که توسط Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 Psycho Mantis قابل خواندن باشد.


کونامی مجموعه Metal Gear Solid Master جلد 1 هدف ما این است که مجموعه ای قطعی از سه بازی اصلی اول باشیم.آن شامل: جامد دنده فلزی دارای VR و ماموریت های ویژه مجموعه HD نسخهی Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و دنده فلزی جامد 3 مار خوار. رمان های گرافیکی دیجیتال، کتاب های فیلمنامه نویسی، راهنماها و موارد دیگر را پیدا کنید.

اما این همه ماجرا نیست. همچنین می توانید داده های ذخیره شده را با عناوینی مانند. قاپ، افسر پلیس و بیشتر (گزارش شده توسط @MGSMGN). چرا این مهم است؟در نسخه اصلی PS One جامد دنده فلزیسایکو مانتیس توانست کارت حافظه بازیکن را بخواند و به دیگر بازی های کونامی رجوع کند و دیوار چهارم را شکست.از مجموعه استاد بازیکنان می توانند این پدیده را بازتولید کنند.

همانطور که @MGSMGN اشاره می کند، این عملکرد در نسخه اصلی وجود نداشت. کاربرانی که @HEITAI را دنبال می کنند جامد دنده فلزی این سریال از همین تصویر استفاده می کند تا بگوید:مجموعه استاد MGS1 کاربران می توانند داده های ذخیره شده را برای بازی های PS1 کونامی که در PS5 یا Switch منتشر نشده اند ایجاد کنند تا بار کارت حافظه Battle for Psycho Mantis را بازسازی کنند. در نسخه JP می توانید داده های ذخیره سازی زیر را ایجاد کنید. افسر پلیس ربود،چنین. ”

آنها همچنین تأیید کرده اند که این ویژگی برای بازیکنان در ایالات متحده و اروپا نیز در دسترس است وندال هارتز، کسلوانیا، سویکودن و غیره، اما دومی است تپه خاموش داده ها. آیا این میزان ویژگی های اضافی است یا کونامی بیشتر را پنهان می کند؟ از زمان عرضه این مجموعه در تاریخ 24 اکتبر برای PS4، PS5، PC، Nintendo Switch و Xbox Series X/S مطلع شوید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید