Metal Gear Solid: The Master Collection – کونامی ممکن است نسخه کلاسیک بیشتری را پیش‌بینی کند


پس از شایعات فراوان، کونامی اعلام کرد Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در نمایشگاه پلی استیشن. توسعه یافته با Virtuos، بازسازی شده است. جامد دنده فلزی 3 این بازی برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شد، اما تاریخ انتشار آن اعلام نشده است.در این میان، طرفداران مشتاقانه منتظر هستند مجموعه Metal Gear Solid Master جلد 1، در پاییز 2023 برای “پلتفرم های مدرن” منتشر می شود.

آن شامل جامد دنده فلزی در ماموریت واقعیت مجازی/ماموریت ویژه، Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty و دنده فلزی جامد 3 مار خوار. دو مورد آخر هستند مجموعه Metal Gear Solid HD در سال 2011 منتشر خواهد شد، بنابراین طرفداران می توانند انتظار محتوای اضافی و ویژگی های کیفیت زندگی را داشته باشند. دنده فلزی 1 و 2.

در همین حال، نگاهی به برچسب «جلد 1» نشان می‌دهد که قرار است عناوین کلاسیک دیگری نیز عرضه شوند، اگرچه به نظر می‌رسد کونامی در وب‌سایت رسمی خود به چیزی مشابه اشاره می‌کند. “فهرست بازی ها” هر سه بازی را نشان می دهد. جلد 1و به دنبال آن “؟” آمده است.و «برای اطلاعات بیشتر بمانید.» این واقعیت که بخش لیست بازی‌ها مستقل است از جلد 1 به عنوان هم توجه کنید.

منتظر اطلاعیه های احتمالی در ماه های آینده باشید، زیرا زمان نشان می دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید