صفحه فروشگاه Metal Gear Solid Delta: Snake Eater منتشر شد


پس از یک وقفه طولانی،چرخ دنده ی فلزیاخیراً کونامی اعلام کرده است که این فرنچایز بالاخره بازگشته استMetal Gear Solid Delta: Snake Eater.البته چیزهای زیادی هست که هنوز نمی دانیم.MGS3کونامی تاکنون تنها یک تریلر کوتاه CG منتشر کرده است، اما بازی همچنان نشانه‌های اکشن را نشان می‌دهد.

به عنوان مثال، اخیراً صفحات رسمی فروشگاه پلی استیشن و ایکس باکس نسخه بازسازی شده راه اندازی شده است. جزئیات مختصری از این عنوان توسط هر دو به اشتراک گذاشته شده است و کونامی دوباره به “گرافیک جدید بی سابقه” و گیم پلی مخفیانه “غوطه ور” آن اشاره کرده است، اما به غیر از آن، چیز زیادی به اشتراک گذاشته نشده است.

به طور مشترک توسط Konami و Virtuos توسعه یافته است،Metal Gear Solid Delta: Snake Eaterاز داستان و صدای بازی اصلی استفاده شده است. همچنین تایید شد که خالق سریال هیدئو کوجیما و کارگردان هنری یوجی شینکاوا در توسعه بازسازی نقشی نداشته اند.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eaterدر حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S و PC. طبق اطلاعات فاش شده، این بازی در سال 2024 عرضه خواهد شد.کونامی آن را پیش از آن منتشر خواهد کردمجموعه Metal Gear Solid Master جلد 1اواخر امسالنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید