به گفته GameStop، Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در تاریخ 17 نوامبر منتشر خواهد شد.


کونامی دیدگاه متفاوتی را ارائه کرد. دنده فلزی جامد دلتا مار خوار در نمایشگاه بازی های Xbox اخیر، تریلر جدید و امیدوارکننده ای از گیم پلی این بازسازی منتشر شد. در آن زمان، این شرکت تاریخ انتشار را اعلام نکرد، اما ممکن است برخی اطلاعات به بیرون درز کند.

گیم استاپ اخیراً توییتی در توییتر منتشر کرده و از بازیکنان خواسته است تا پیش خرید بازی را آغاز کنند. در آن توییت، خرده‌فروش همچنین می‌گوید که بازسازی در 17 نوامبر منتشر خواهد شد، که البته خود کونامی هنوز اعلام نکرده است.

جالب اینجاست که در یک نشت اخیر، دنده فلزی جامد دلتا مار خوار در داخل، ممکن است به سال 2025 موکول شده باشد.کونامی است تپه خاموش 2 اگر بخواهند نسخه بازسازی شده را در ماه اکتبر اعلام کنند، مطمئناً منطقی است که یک بازسازی بزرگ دیگر را در سال 2025 اعلام کنیم، اما من نمی دانم که آیا این شرکت به طور رسمی تاریخی را که ظاهراً GameStop به بیرون درز کرده است، تأیید می کند.

همچنین اخیراً جزئیات جدیدی از این بازسازی فاش شده است. علاوه بر گزینه‌هایی برای طرح‌های کنترل مدرن و کلاسیک و گزینه‌های دوربین، سیستم آسیب‌دیدگی کاملاً اصلاح‌شده بازی به‌طور دینامیکی باعث ایجاد زخم‌های دائمی بر روی بدن Naked Snake می‌شود که بازیکنان در طول داستان پیشرفت می‌کنند.

مهم نیست چه زمانی منتشر می شود، دنده فلزی جامد دلتا مار خوار این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید