Metal Gear Solid Delta Snake Eater دارای صفحه عنوان اصلی بازی و فیلترهای متعدد است


کونامی اخیراً یک سورپرایز برگزار کرده است چرخ دنده ی فلزی – قسمت ها و بحث های تولید خط تلفن دنده فلزی جامد دلتا مار خوارتاریخ انتشار نسخه بازسازی شده مشخص نشده است، اما منوی استتار اصلاح شده برای اولین بار فاش شده است.

علاوه بر این، نوریاکی اوکامورا، تهیه کننده، تایید کرد که عنوان انیمیشن از بازی اصلی نیز در بازسازی حضور خواهد داشت. بازیکنان فقط باید سبک کنترل قدیمی را انتخاب کنند (انتخاب سبک مدرن یک صفحه عنوان به روز ارائه می دهد). همچنین مشخص شد که فیلتر Legacy که برای تقلید از پالت رنگ اصلی استفاده می‌شود، یکی از چندین فیلتر رنگی است که Sepia و Retro را نیز در دسترس دارند.

اوکامورا همچنین تایید کرد که در قسمت آینده Hotline Productions جزئیات بیشتری در مورد تولید تریلر گیم پلی اخیر و صحنه های کوتاه آن ارائه خواهد شد، بنابراین ارزش صبر کردن را دارد.

دنده فلزی جامد دلتا مار خوار برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. پلی استیشن تاریخ انتشار را در سال 2024 اعلام کرد، اما شایعاتی مبنی بر اینکه نسخه بازسازی شده تا سال 2025 به عقب کشیده خواهد شد، وجود دارد. مثل همیشه منتظر اعلام رسمی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید