Metal Gear Solid Delta Snake Eater دارای کنترل های مدرن و کلاسیک است


دنده فلزی جامد دلتا مار خوار، کونامی دنده فلزی جامد 3 مار خواردر جدیدترین تریلر گیم پلی خود عالی به نظر می رسد. با حفظ داستان، صدا، موسیقی و گیم‌پلی که نسخه اصلی را منحصربه‌فرد می‌کرد، این بازسازی چندین ویژگی و پیشرفت جدید ارائه می‌دهد. وب سایت رسمی از سیستم آسیب رزمی به روز شده ای رونمایی کرده است که می تواند زخم های دائمی پس از مجروح شدن به جای بگذارد.

اما ناشر همچنین یک سبک کنترل جدید “مدرن تر” را تأیید کرد. اگرچه به صراحت توضیح داده نشده است، اما بازیکنان قادر خواهند بود “به طور کامل بر روی بازی و هیجان همه جانبه تجربه مخفی کاری بقا تمرکز کنند.” البته، طرح کنترل سنتی نیز وجود دارد، “با وفاداری بیشتر احساس بازی اصلی را بازسازی می کند.”

همچنین یک دوربین سوم شخص جدید وجود دارد که مار برهنه را دنبال می کند و در حالی که او به سمت هدف می گیرد، روی شانه او زوم می کند. البته، کسانی که دوربین بالای سر را ترجیح می دهند می توانند همان را انتخاب کنند.

دنده فلزی جامد دلتا مار خوار اگر بتوان اطلاعاتی از پلی استیشن را باور کرد، امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. شایعات حاکی از آن است که تاخیر ممکن است تا سال 2025 ادامه یابد. در هر صورت، منتظر جزئیات بیشتر بازی در پادکست رسمی Xbox در 11 ژوئن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید