جزئیات بیشتر در مورد Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در ویدیوی آینده به روایت دیوید هایتر به اشتراک گذاشته خواهد شد.


از چرخ دنده ی فلزی این سریال در حال نزدیک‌تر شدن به قرار گرفتن دوباره در کانون توجه است. Metal Gear Solid Delta: Snake Eater، یک بازسازی رادیکال از قسمت سوم محبوب این سری است، و در حالی که کونامی به طرز ناامیدکننده ای در مورد بازی و انتظارات از آن سکوت کرده است، به نظر می رسد که انتظار می رود جزئیات بیشتری در آینده نزدیک ارائه شود. .

کونامی اخیراً یک مجموعه ویدیویی راه اندازی کرده است که در آن دیوید هایتر، که به عنوان صدای Solid Snake و Big Boss شناخته می شود، درباره تاریخچه سریال و میراث آن صحبت می کند. قسمت اول سریال (که در زیر می توانید آن را تماشا کنید) همانطور که انتظار می رفت پیش می رود، اما با تایید هایتر به پایان می رسد که قسمت های آینده بیشتر قسمت های آینده را روشن خواهند کرد. Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

هایتر پیش از پایان گفت: «در روزهای آینده، ما به بررسی این بازسازی حماسی و موردانتظار خواهیم پرداخت.

البته اینکه این ویدیوها تا چه حد جزئیات خواهند بود، یک سوال بزرگ است، اما با توجه به اینکه کونامی از زمان اعلام نسخه بازسازی شده کمی صحبت کرده است، احتمالاً طرفداران در این مرحله آماده هر چیزی خواهند بود.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. کونامی هنوز به طور رسمی تاریخ انتشار بازی را اعلام نکرده است، اما پلی استیشن اوایل سال جاری اعلام کرد که این بازی در سال 2024 عرضه خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید