Metal Gear Solid Delta: Snake Eater – David Hayter جزئیات سبک بازی و آسیب مبارزه را در ویدیوی جدید نشان می دهد.


پس از انتشار تریلر گیم پلی جدید، دنده فلزی جامد دلتا مار خوار آخرین قسمت از سری Legacy کونامی در نمایشگاه Xbox Game Showcase منتشر شد. دیوید هایتر، صداپیشه Solid Snake و Naked Snake، قبل از صحبت با تهیه‌کننده نوریاکی اوکامورا، جزئیات تغییرات و پیشرفت‌های بازسازی شده را توضیح می‌دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

وب سایت رسمی بازی تعدادی از تغییرات را اعلام می کند، از یک سیستم آسیب رزمی به روز شده که زخم های دائمی در هنگام آسیب به جای می گذارد تا سبک های بازی و دوربین های جدید. توجه به جزئیات و بهبودهای بصری ایجاد شده با Unreal Engine 5 نیز به طور گسترده برجسته شده است. با این حال، داستان، شخصیت ها و صداپیشگی همگی به اصل وفادار هستند. حتی کات سین ها شات به شات بازسازی می شوند.

جالب است که اوکامورا گفت: “من می خواهم بازیکنان بتوانند خودشان تصمیم بگیرند که آیا این تیم جدید برای حفظ آنها مناسب است یا خیر.” چرخ دنده ی فلزی “بیایید بریم.”

دنده فلزی جامد دلتا مار خوار برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر، منتظر جزئیات گیم پلی بازی، به خصوص در پادکست رسمی Xbox در 11 ژوئن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید