“Metal Gear Solid Delta Snake Eater” نسخه توسعه یافته گیم پلی فیلم منتشر می شود


کونامی دنده فلزی جامد دلتا مار خوار Obsidian Entertainment's حرفه Xbox Game Showcase گیم پلی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. با این حال، Xbox Wire گزارش می دهد که اگر می خواهید بیشتر بدانید، می توانید فیلم های بیشتری از بازی را در پادکست رسمی ایکس باکس تماشا کنید.

حرفه امروز نگاه دقیق تری خواهیم داشت، دنده فلزی جامد دلتا مار خوار جزئیات بیشتر فردا 20 خرداد معرفی خواهد شد. همچنین پست های وبلاگ اختصاصی برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد هر دو عنوان وجود خواهد داشت. شاید جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد هر عنوان، به خصوص تغییرات در مورد دوم وجود داشته باشد. Obsidian همچنین ممکن است تاریخ انتشار رسمی را اعلام کند. حرفهشایعاتی وجود دارد که در ماه نوامبر برگزار می شود.

دنده فلزی جامد دلتا مار خوار مورد جالب تری است پلی استیشن ادعا کرده بود که در سال 2024 راه اندازی می شود، اما گزارش ها می گویند که ممکن است تا سال 2025 به عقب کشیده شود. پیش‌سفارش‌ها اکنون باز شده‌اند و گفته می‌شود نسخه استاندارد 69.99 دلار و نسخه کلکسیونی 199.99 دلار قیمت دارند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید