Metal Gear Solid Delta: Snake Eater برای Xbox Series X/S و PC، اولین تصاویر فاش شد


کونامی بالاخره نسخه بازسازی شده را معرفی کرد دنده فلزی جامد 3 مار خوار، دوبله Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. هیچ گیم پلی نمایش داده نشد، اما اسکرین شات های جدیدی از داخل بازی نشان داده شده است که جهشی در کیفیت بصری نشان می دهد. علاوه بر PS5، عرضه آن برای Xbox Series X/S و PC از طریق Steam تایید شده است. تصویر زیر را ببینید (اسپویلر: تمساح برگشته است).

در وب سایت رسمی خود، تیم سازنده تایید کرده است که این عنوان یک نسخه بازسازی شده است، و تضمین می کند که “به داستان اصلی و طراحی بازی وفادار می ماند و در عین حال گیم پلی را با تصاویری خیره کننده و تجربه کاربری یکپارچه توسعه می دهد.” “من در حال کار هستم.” سخت،” او گفت. ”

تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما در این بین طرفداران می توانند آن را تجربه کنند مجموعه استاد جامد دنده فلزی این “کامل ترین مجموعه برای جشن سی و پنجمین سالگرد سریال” است. شامل بازی اصلی “همانطور که در ابتدا منتشر شد”، جلد 1، این شامل جامد دنده فلزی 1 به 3، رونمایی شد.

به نظر می رسد این پیام نشان می دهد که: جلد 2 نیز خواهد آمد، اما تایید نشده است. به آن دلیل، مجموعه استاد همچنین برای “پلتفرم های مدرن” منتشر خواهد شد، بنابراین در ماه های آینده منتظر جزئیات بیشتر باشید.

Metal Gear Solid Delta - Snake Eater_05
Metal Gear Solid Delta - Snake Eater
Metal Gear Solid Delta - Snake Eater_02
Metal Gear Solid Delta - Snake Eater_03نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید