مجموعه Metal Gear Solid Classic ماه آینده معرفی شد – شایعات


به نظر می رسد که این بازسازی که مدت هاست شایعه شده است، بیشتر و بیشتر محتمل است.جامد دنده فلزی 3سرانجام امروز در نمایشگاه پلی استیشن معرفی خواهد شد (و برخلاف گزارش های قبلی، انحصاری برای PS5 نخواهد بود). جالب اینجاست که شاید این تنها چیز جدید نباشد.چرخ دنده ی فلزیانتظار می رود در چند روز و هفته آینده اعلام شود.

طبق گفته Jez Corden از Windows Central، کونامی نیز چنین کرده استمجموعه کلاسیک جامد دنده فلزیبه زودی، احتمالاً ماه آینده اعلام خواهد شد، اما هنوز نمی دانیم دقیقاً کجا اعلام می شود. کوردن می گوید این مجموعه شامل نسخه های بازسازی شده نسخه های اصلی خواهد بود.جامد دنده فلزی، جامد دنده فلزی 2 پسران آزادی،ودنده فلزی جامد 3 مار خوار.

همچنین ادعا می شود که یک مجموعه بازسازی شده مشابه مجموعه فوق الذکر است.جامد دنده فلزی 3نسخه بازسازی شده چند پلتفرمی خواهد بود. با توجه به قدمت این سه بازی، آیا این بدان معناست که آنها به نینتندو سوییچ نیز خواهند آمد؟ ما هنوز نمی دانیم.

در هر صورت، این اولین باری نیست که ما در مورد نسخه بازسازی شده می شنویم.جامد دنده فلزیاوایل سال جاری، گزارش‌ها حاکی از آن بود که چیزی مشابه در پشت صحنه کونامی در نظر گرفته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *