نسخه جدید Metal Gear Solid 3 به طور انحصاری برای PS5 در نمایشگاه پلی استیشن معرفی شد – شایعه


شایعات ازجامد دنده فلزی 3این بازسازی در چند سال گذشته هم در سرفصل‌ها و هم خارج از آن بوده است، اما به نظر می‌رسد که بالاخره یک اعلامیه در افق است.کسلوانیاهر دو بازی قرار است توسط کونامی در E3 معرفی شوند، اما با لغو رسمی E3 2023، به نظر می‌رسد این شرکت ژاپنی در نظر دارد این اعلامیه‌ها را در رویداد PlayStation Showcase سونی منتشر کند.

همانطور که نیک بیکر یکی از بنیانگذاران XboxEra اخیرا در پادکست XboxEra گفت:اسلاید چرخ دنده فلزی 3این بازسازی می‌تواند در نمایشگاهی که ظاهراً برای اواخر این ماه تنظیم شده است، اعلام شود و این عنوان می‌تواند انحصاری PS5 باشد.

جالب اینجاست که Jez Corden از Windows Central این موضوع را تایید کرد و اظهار داشت که “چیزی مشابه” را در توییتر شنیده است.جامد دنده فلزی 3انحصاری PS5 را اضافه می کند، و اینکه سونی با یک قرارداد انحصاری با Konami موافقت کرده استدنده فلزی جامد، تپه بی صدا،وکسلوانیا.تپه خاموش 2البته قبلا تایید شده است که نسخه بازسازی شده به طور انحصاری برای PS5 و PC عرضه خواهد شد، اما این بدان معناست که دو فرنچایز دیگر نیز برای PC عرضه خواهند شد. این چیزی است که من می گویم.

البته شایعه شده است که PlayStation Showcase اواخر این ماه برگزار می شود، بنابراین جزئیات رسمی دیر یا زود ممکن است منتشر شود.

در اوایل سال جاری نیز گزارش شده بود که:جامد دنده فلزی 3این بازسازی در نظر دارد در سال 2024 منتشر شود. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *