metal gear rising revengeance

Metal Gear Rising: Revengeance – مجموعه دهمین سالگرد در 21 فوریه


Metal Gear Rising: Revengeanceممکن است طرفداران زیادی از طرفداران خط اصلی نداشته باشدچرخ دنده ی فلزیالبته این بازی نه تنها به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ توسط سازنده PlatinumGames، بلکه به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های اکشن تمام دوران شناخته می‌شود. یک نقطه عطف را جشن بگیرید.

اخیراً در توییتر، PlatinumGames رویدادی را برای جشن گرفتن اعلام کرددنده فلزی افزایش انتقام10 سالگی سازنده گفته است که برای 21 فوریه تعیین شده است، از هنر جدید سالگرد بازی رونمایی خواهد کرد. اینکه آیا این میزان جشن خواهد بود یا نه، باید دید، اما طرفداران امیدوارند استودیو کمی آماده تر باشد.

اخیراً کوئینتون فلین که نقش شخصیت رایدن را بازی می کردجامد دنده فلزی 2، جامد دنده فلزی 4،چه زمانیدنده فلزی افزایش انتقامبه نظر می رسید که اطلاعیه های زیر را در رابطه باچرخ دنده ی فلزیدر همین حال، کونامی همچنین اشاره کرده است که تعداد بیشتری از فرنچایز محبوب خود را دنبال خواهد کرداز تپه خاموشردپایی را که مدتها انتظارش را می کشید، آشکار کنید.با توجه به نشت، این شامل یک بازسازی خواهد شدجامد دنده فلزی 3، توسعه یافته توسط Virtuos.

نویسنده: Shubhankar Parijat