مجموعه میراث شبکه نبرد مگا من تریلر جدیدی دریافت می کند که ویژگی های آنلاین را به نمایش می گذارد


همانطور که دیروز وعده داده بود، کپکام تریلر جدیدی را منتشر کرد مجموعه میراث شبکه نبرد راکمنیک تریلر جدید با عنوان 2nd Trailer ویژگی‌های مجموعه بازسازی‌شده آینده را به نمایش می‌گذارد. تریلر زیر را ببینید.

تریلر بازی چند نفره آنلاین مورد انتظار را نشان می دهد مجموعه میراث شبکه نبرد راکمن– یعنی مسابقات خصوصی و مسابقات عمومی. همانطور که از نام آن پیداست، مسابقات خصوصی به بازیکنان اجازه بازی می دهد. مجموعه میراث شبکه نبرد راکمن آنلاین با دوستان از سوی دیگر، مسابقات عمومی، مسابقات رتبه بندی شده را با رتبه بندی و پیشرفت امکان پذیر می کند.

یک ویژگی معاملاتی نیز به نمایش گذاشته شد که به سه گزینه اجازه داد: تجارت تراشه، تجارت سبک و تجارت برنامه. تجارت چیپ به بازیکنان اجازه می دهد تا تراشه های نبرد را با یکدیگر مبادله کنند. معاملات سبک به بازیکنان اجازه می دهد تا اقلام آرایشی را مبادله کنند. از طریق معاملات برنامه، بازیکنان می توانند پاداش های غیرفعال دریافت کنند که مگا من را قوی تر می کند.

در نهایت، تریلر گزینه مقایسه را معرفی می کند که دارای مقایسه کتابخانه و مقایسه رکورد است. نام‌ها به خودی خود توضیحی هستند، Compare Library به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تراشه‌های نبرد را به یکدیگر نشان دهند، و Compare Records به بازیکنان اجازه می‌دهد زمان‌های حذف باس را با بازیکنان دیگر مقایسه کنند.

مجموعه میراث شبکه نبرد راکمن پیش‌فروش‌ها را باز کرده است و قرار است در تاریخ 14 آوریل برای PC، PS4 و Nintendo Switch عرضه شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید