Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure and Tails of Iron که در ماه آوریل برای PS Plus Essential عرضه می شود


سونی اعلام کرده است که این بازی در آوریل 2023 برای مشترکین PlayStation Plus Essential عرضه خواهد شد. برای دانلود از 4 آوریل تا 1 می در دسترس است. با سازنده خود، Tales of Iron آشنا شوید و Sackboy: Big Adventure.

توسعه یافته توسط Behavior Interactive مرده در نور روز شهرت، دیدار با سازنده ی خود قابل پخش بر روی PS4 و PS5. در یک دنیای پسا آخرالزمانی یک پاسگاه ایجاد کنید، تله‌هایی بچینید و نگهبانان را برای دفاع در برابر سایر بازیکنان مستقر کنید. شما همچنین می توانید به پست های دیگر بازیکنان حمله کنید و موانع جدید را برای بهبود خود باز کنید.

Sackboy: Big Adventure قابلیت پخش بر روی PS4 و PS5 نیز دارد سیاره کوچک کوچک نماد Sackboy در یک ماجراجویی پلتفرمینگ دوستان خود را از شر وکس نجات می دهد. Co-op پشتیبانی می شود و به حداکثر 4 بازیکن اجازه می دهد با هم در بازی آنلاین یا محلی بازی کنند. سرانجام، قصه های آهن ردجی، وارث Rat Throne، در اکشن-RPG ساید اسکرولینگ برای PS4 و PS5، با قبیله قورباغه برای بازگرداندن پادشاهی خود می‌جنگد.

منتظر جزئیات بیشتر بازی هایی باشید که در ماه آوریل برای مشترکین PlayStation Plus Extra/Premium عرضه می شوند. شما می توانید آخرین موارد اضافه شده را در اینجا بیابید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید