نقشه راه Meet Your Maker برنامه‌هایی را برای محتوای پس از عرضه نشان می‌دهد


Developer Behavior Interactive به‌روزرسانی‌های برنامه‌ریزی شده و نقشه راه محتوای تیرانداز آینده را فاش کرده است. دیدار با سازنده ی خودنقشه راه شامل تعدادی به روز رسانی، از جمله بسته های دکو جدید، مودها و افزودنی های جدید اضافه شده، به روز رسانی محتوای اصلی و موارد دیگر است.

Hellscape Deco Pack اولین آپدیت رایگان این بازی خواهد بود که در 18 آوریل منتشر می شود. دیدار با سازنده ی خود ترکیب صنعتی و ارگانیک.

پس از انتشار Deco Pack، استودیو روی اضافه کردن مودها و افزودن های جدید کار خواهد کرد دیدار با سازنده ی خود از آوریل تا می. اینها در چند ماه اول بازی به صورت چند نسخه عرضه خواهند شد. بازیکنان می توانند با استفاده از ارز درون بازی، قفل این اضافات را در طول دوره عادی بازی باز کنند.

ژوئن شاهد انتشار اولین بروزرسانی محتوای اصلی بازی خواهیم بود. این به‌روزرسانی با عنوان Sector 1: Dreadshore، محیط‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و بازیکنان را فراتر از صحرای معمولی می‌برد. این آپدیت همچنین شامل Deco Pack جدید و بسیاری از ویژگی های دیگر مانند عناصر جدید گیم پلی، ارتقاء سلاح ها، امتیازات و موارد دیگر است.

دیدار با سازنده ی خود در 4 آوریل برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید