با خود سازنده آشنا شوید که به ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه شخصی می آید


مرده در نور روز Developer Behavior Interactive جدیدترین عنوان خود را منتشر کرد – دیدار با سازنده ی خود، عنوان اول شخص درباره ساختن و حمله به یک پایگاه. در یک زمین بایر پسا آخرالزمانی، بازیکنان باید پاسگاه‌هایی ایجاد کنند و به پاسگاه‌های بازیکنان دیگر حمله کنند تا مواد بهتری به دست آورند. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

دیدار با سازنده ی خود در ماه آوریل برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و PlayStation Plus Essential عرضه می شود. علاوه بر نسخه استاندارد با قیمت 29.99 دلار، نسخه Deluxe نیز با قیمت 39.99 دلار وجود دارد. DLC Scorched Necropolis را ارائه می دهد که شامل 2 بلوک، 3 پایه و 8 برگردان است. همچنین پوسته اسلحه و دو پوست برای Desert Cyclops و Guilded Warrior Custodian وجود دارد.

البته، این تازه آغاز راه است زیرا توسعه دهندگان محتوای جدید را در ماه های آینده عرضه می کنند. Hellscape Deco Pack به صورت رایگان در 18 آوریل منتشر خواهد شد و 2 بلوک و لوازم جدید، 1 پایه متحرک و 8 برگردان به آن اضافه خواهد شد. ما همچنین منتظر مودها و افزودنی‌های جدید هستیم که در طول زمان پخش باز می‌شوند.

در پایان ماه ژوئن، Sector 1: Dreadshore با نگهبانان، سلاح ها، تله ها و نگهبانان جدید و همچنین محیط های جدید و بسته های Deco منتشر می شود. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید