پروژه بعدی Media Molecule یک دنباله رویایی نیست


Media Molecule پایان پشتیبانی از .رویاهادر 1 سپتامبر، توسعه‌دهندگان تمرکز خود را به یک پروژه جدید معطوف کردند، اما دقیقاً آن پروژه جدید چیست؟ Media Molecule به طور قابل‌توجهی فاقد جزئیات مشخص در این مرحله است.

سازنده فعلاً نمی‌خواهد وارد جزئیات شود، اما می‌گوید پروژه بعدی بر روی «ارائه تجربه‌های سرگرم‌کننده، بازیگوش و نوآورانه به بازیکنان» تمرکز خواهد کرد. این تعجبی ندارد.سیاره کوچک کوچکورویاها.

توسعه دهنده گفت: “Media Molecule همچنان متعهد به ارائه تجربیات سرگرم کننده، سرگرم کننده و نوآورانه برای بازیکنان در سراسر جهان است.” ما در حال حاضر روی پروژه جدیدی کار می کنیم که در این مرحله آماده صحبت در مورد آن نیستیم، اما برای اطلاعات بیشتر در آینده با ما همراه باشید.

پس آیا این بدان معناست که بازی بعدی Media Molecule دنباله‌ای خواهد بود؟ رویاهاظاهرا نه.؟ Medial Molecule گفت پروژه بعدی او این خواهد بودرویاهاIP. آیا این بدان معناست که یک IP جدید است یا Media Molecule احتمالاً بازمی گردد.سیاره کوچک کوچکمطمئن نیستم، اما اولی محتمل تر به نظر می رسد.

توسعه دهنده می گوید: «Media Molecule در حال کار بر روی یک پروژه جدید است. “من هنوز آماده صحبت در مورد این نیستم، اما می توانم تایید کنم که اینطور نیست رویاها 2، یا رویاها IP.”

باید دید توسعه آن بازی تا کجا پیش رفته است و در نهایت چگونه خواهد بود.رویاهادیگر پشتیبانی نمی‌شود، اما بازیکنان می‌توانند در حالی که آنلاین هستند به ایجاد، بازی و اشتراک‌گذاری ادامه دهند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *