بازی بعدی Media Molecule یک IP جدید خواهد بود


بین پشتیبانی رویا Media Molecule در ماه‌های اخیر، با نزدیک شدن به پایان کار، کاهش پرسنل از طریق اخراج، و حتی تهدید به تعطیلی کامل، موفقیت‌هایی را به خود اختصاص داده است. سیاره کوچک کوچک و رویا آهسته به راه رفتن ادامه می دهم.سال گذشته، او فاش کرد که کار روی پروژه بعدی خود را آغاز کرده است و سازنده در آن زمان گفت که بازی جدید خواهد بود. رویا این یک دنباله است، اما مشخص نیست که آیا این بدان معنی است که یک IP جدید خواهد بود یا خیر.شاید اینطور باشد رویا اسپین آف؟جدید سیاره کوچک کوچک بازی؟

خوشبختانه، به نظر می رسد که این سوالات در نهایت پاسخ داده شده است. Media Molecule اخیراً یک فرصت شغلی برای سمت برنامه نویس اصلی در بخش فناوری هنر منتشر کرده است. این تایید می کند که پروژه ای که استودیو در حال حاضر روی آن کار می کند در واقع یک IP جدید است. در بخش “مسئولیت ها” این لیست آمده است: “برای تعریف و هدایت الزامات فنی و استانداردهای IP جدید Mm با تیم برنامه نویسی گسترده تر کار کنید.”

چیز زیادی در مورد خود بازی گفته نشده است، اما لیست نشان می دهد که Media Molecule بار دیگر از یک موتور داخلی برای توسعه استفاده می کند. با توجه به تخصص استودیو در مجموعه ابزار ایجاد، این تعجب آور نیست.

در این مرحله، هیچ‌کس نمی‌داند که چقدر طول می‌کشد تا ایده‌ای در مورد آنچه که Media Molecule در آینده تولید می‌کند، داشته باشیم، با توجه به اینکه توسعه به‌طور جدی از سال گذشته آغاز شده است. لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید