بازسازی مکس پین 1 و 2 “پروژه های بزرگ و بزرگ” هستند – سم لیک


Remedy Entertainment است آلن ویک ۲، عاقبت مورد انتظار ترسناک کلاسیک سال 2010، با گیم پلی اخیر که اتاق نوشتن ویک و هتل Oceanview را به نمایش می گذارد. با این حال، توسعه دهنده چندین پروژه دیگر در حال توسعه دارد. کنترل 2آلن ویک ۲ تنظیم داستان) و نسخه بازسازی شده حداکثر پین 1 و 2.

دومی در آوریل امسال وارد مرحله اثبات مفهوم شد و سام لیک، مدیر خلاق، در مصاحبه ای جدید با VGC اعتراف کرد که این یک “ابتکار مهم” است. حتی اگر بازی‌های قدیمی‌تری دارید، فقط فکر کردن در مورد ارتقای آن‌ها با استانداردهای مدرن و ترکیب آن‌ها به شما نشان می‌دهد که این یک پروژه بزرگ است.»

آیا لیک نقش خود را در نقش مکس پین تکرار خواهد کرد؟ پاسخ داد: نظری ندارم! اون خیلی زیاده. ” با توجه به اینکه او در حال حضور است آلن ویک ۲ به عنوان الکس کیسی، یک کارآگاه سرسخت با الهام از پین و قهرمان سری کتاب های ویک، مطمئناً ممکن است.

بازسازی مکس پین 1 و 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. ما توسط Rockstar Games و با پشتیبانی از Northlight Engine، عناوین را با بازاریابی و توزیع منتشر می کنیم. تاریخ انتشار مشخص نشده است، بنابراین برای جزئیات بیشتر در ماه های آینده با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید