توسعه دهنده Marvel's Wolverine قصد دارد اخبار را در “زمان مناسب” به اشتراک بگذارد


و تپه خاموش 2 بازسازی، بعدی ربات اختر و اکنون کنکور ممکن است در نمایشگاه PlayStation Showcase که هنوز معرفی نشده است، شایعه شود مارول ولورین ممکن است به نظر برسد. اما توییت جدیدی از Insomniac Games این امیدها را بر باد داده است.

پس از ارسال پست توسعه دهنده، جغجغه و میل لنگ یکی از کاربران در توییتر سوال زیر را پرسید: ولورین مارول. Insomniac پاسخ داد: ما اخبار را در زمان مناسب به اشتراک خواهیم گذاشت، اما اکنون زمان مناسبی نیست.

البته، به دلیل حمله باج افزاری که در دسامبر گذشته بیش از 1.3 میلیون فایل به بیرون درز کرد، جزئیات این عنوان قبلا فاش شده است. یک ارائه داخلی حاکی از راه اندازی اواخر سال 2026 و به دنبال آن بود مردان ایکس مارول در سال 2030 اکران خواهد شد و دنباله آن در سال 2033 منتشر خواهد شد. Insomniac هنوز اعلام رسمی نکرده است. مردان ایکس عنوان.

در سال 2021 به عنوان انحصاری برای PS5 معرفی شد. مارول ولورین یک بازی مستقل است که با هیچ خط داستانی موجود ارتباطی ندارد (اگرچه دنیایی مشابه بازی دارد). مرد عنکبوتی مارول بازی). با این حال، تیم می‌خواهد «به DNA چیزی که این شخصیت را بسیار محبوب می‌کند» احترام بگذارد، در حالی که فرصت‌هایی را برای «احساس شادابی و انعکاس واقعی روحیه بی‌خوابی وجود دارد».

همچنین نوید یک لحن بالغ را می دهد. نیروهای ویژه: خط والت دی. ویلیامز، نویسنده اصلی، به عنوان کارگردان روایت کار خواهد کرد. جزئیات و اطلاعیه ها زمان بر است، لطفا صبور باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید