ستاره مرد عنکبوتی مارول احساس می کند بازیکنانی که تغییر چهره پیتر پارکر را دوست ندارند، باید از آن عبور کنند.


سومی مرد عنکبوتی طرفداران هنوز کمی ناراحت هستند که اینسامنیاک گیمز چهره قهرمان داستان پیتر پارکر را در قسمت اول این مجموعه حفظ نکرده است. در دهه 2020 مرد عنکبوتی مارول: مایلز مورالس، به این شخصیت چهره کاملاً جدیدی داده شد، اما چهره او نیز به طور عطف به ماسبق تغییر کرد Marvel’s Spider-Man Remasteredکه در همان زمان منتشر شد، توسعه‌دهنده می‌گوید که مدل جدید چهره با بازیگر نقش شخصیت، یوری لوونتال، بهتر می‌شود و امکان تصویربرداری بهتر از صورت را فراهم می‌کند.

و در حالی که برخی از منتقدان ناراضی بر این تغییر پافشاری می‌کنند، به نظر می‌رسد خود لونتال بر آن غلبه کرده است، و اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، او انجام این کار را توصیه می‌کند. در مصاحبه اخیر با ComicBook.com، هنگامی که از او در مورد چهره غیرمعمول پیتر پارکر پرسیده شد، او گفت که پیتر پارکر مشکلی با عکس گرفتن بهتر از صورت ندارد و طرفداران می‌گویند: «به آن غلبه کن». او گفت که احساس می‌کند لازم است. .

لوونتال گفت: “عملکرد برای من یکسان بود.” «وقتی گفتند ما می‌خواهیم این تغییر را انجام دهیم تا انیمیشن چهره بهتر شود، من هم بلافاصله از پس آن رفتم.» گفتم: «همه در!» تا. برای من مهم نیست که او شبیه یک گابلین است یا عملکرد من بهتر از من است. . برخی از افراد برای بهبودی زمان می‌برند، در حالی که برخی دیگر هرگز بهبود نمی‌یابند. تنها نکته مثبتی که از این تجربه برداشتم این بود که در بازی اول افراد از نظر عاطفی به قدری قوی و عمیق با هم ارتباط داشتند که اگر احساس می کردند فرد تغییر کرده است، عصبانی می شدند. دلیل عصبانیت من از این موضوع این است که کار کرد، نه تغییرات، اما اینکه با شخصیت ها ارتباط برقرار کردید بسیار خوب است. بیا، از آن عبور کن! ”

اوایل امسال، وقتی تریلر جدیدی نمایش داده شد، مرد عنکبوتی مارول 2بسیاری تصور می کردند که چهره مری جین واتسون نیز بر اساس اجمالی از این شخصیت تغییر کرده است، اما Insomniac تأیید کرده است که سطح بسیار بالاتری از وفاداری را نشان می دهد. فقط تأیید کرد که هنوز هم همان مدل چهره و بازیگر است.

مرد عنکبوتی مارول 2 این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای PS5 منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید